Ceas Citizen AT2141-52L Garanție extinsă pe 5 ani. Până la 100 de zile pentru returnarea bunurilor. Vânzător autorizat
Cod: AT2530-85L2Clientul stăpânul nostru
Clientul devine stăpânul nostru pentru totdeauna, nu doar la comandă !
Magazin verificat
Citiți recenziile clienților noștri reali pe Compari !
Transport gratuit
Pentru comenzile de peste 250 RON la noi, beneficiați de transport gratuit !
Vânzător autorizat
Oferim servicii de garanție și post-garanție pentru toate mărcile în magazinul nostru online !
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Ceas bărbați Citizen AT2141-52L
Eco-Drive este un sistem brevetat dezvoltat de Citizen. Lumina naturală și artificială trece prin cadran și ajunge la celula solară. Celula solară transformă energia solară în energie electrică și reîncarcă microbateria. Datorită acestui sistem, nu este necesară înlocuirea bateriilor ceasului.
Sticlă de safir – Safirul este un mineral care se găsește fie ca piatră prețioasă naturală, fie este produs artificial. Sticla de safir se caracterizează prin rezistența foarte mare la zgârieturi.
Cronograf – ceas analogic cu cronometru, inventat în 1821 de Rieussec.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Ceas bărbați Citizen |
|---|---|
| Garanţie: | Prelungită la 5 ani |
| EAN: | 4974374249227 |
| Culoare: | albastră |
| Brățară material: | Metal |
| Dimensiuni ecran: | 42mm |
| Grosime ceas: | 11mm |
| Impermeabilitate: | 10ATM |
| Lățime curea: | 21mm-19mm |
| Sticlă: | Safir |
| Afișare timp: | Analog |
| Funcții: | 12/24, dată, cronometru, |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
