Ceas Festina 20020/1 Până la 100 de zile pentru returnarea bunurilor. Vânzător autorizat
Cod: 20020/1Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Ceas bărbați Festina 20020/1
SWISS MADE
Quartz– un mecanism cu cuarț se referă la generarea de impulsuri de timp precise folosind un cristal de siliciu. Datorită simplității sale, este foarte fiabil și consumă doar o cantitate mică de energie, ceea ce afectează durata de viață a bateriei. Primele ceasuri cu cristale de siliciu au fost fabricate în Canada în jurul anului 1950.
Cristal de safir - Safirul este un mineral care se găsește fie ca piatră prețioasă naturală, fie este produs artificial. Cristalul de safir se caracterizează prin rezistența sa foarte mare la zgârieturi.
Ceasuri analogice – ceasuri cu mecanism cu cuarț sau mecanic care afișează ora folosind limbi și cadran.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Ceas bărbați Festina |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8430622757150 |
| Culoare: | aurie |
| Brățară material: | Metal |
| Dimensiuni ecran: | 39mm |
| Grosime ceas: | 17mm |
| Impermeabilitate: | 5ATM |
| Lățime curea: | 20mm-17mm |
| Sticlă: | Safir |
| Afișare timp: | Analog |
| Funcții: | dată |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
